Obóz wycieczkowy „Szlakiem Piastowskim” – Poznań, Gniezno, Biskupin, Toruń

Kwiecień 2, 2017

Już dziś zaplanujcie wypoczynek dla dzieci!

Zapraszamy na obóz wycieczkowy, który będzie połączeniem aktywnego wypoczynku z edukacją. To kolejna edycja obozu wycieczkowego po naszym pięknym kraju. Tym razem ruszamy do Wielkopolski, aby poznać historię powstawania naszego Państwa. Odwiedzimy Biskupin, Ostrów Lednicki, Gniezno i Poznań, aby poznać historię tworzenia państwa polskiego. Kolejnym etapem będzie Toruń – miasto Kopernika. Pospacerujemy także po tężniach w Ciechocinku oraz zamku w Golubiu Dobrzyniu.

Termin:  19-28 lipca 2017 r.
Planowany koszt: 
1 200 zł

W programie obozu:

– tematyka związana z poznawaniem terenów wokół Poznania, Gniezna, Biskupina, Ciechocinka, Torunia w formie zajęć tematycznych i wycieczek, dostosowanych do grup wiekowych

Planowane wycieczki podczas obozu:

  • Zwiedzanie Poznania, zamku w Kórniku, Muzeum A. Fiedlera w Puszczykowie, poznanie początków państwa polskiego w Gnieźnie, Ostrowie Lednickim i Biskupinie, zwiedzanie Torunia, Zamku w Golubiu Dobrzyniu, tężni i parku w Ciechocinku
  • Zajęcia sportowe w ośrodkach oraz na basenie,
  • Zajęcia regionalne związane z historią i kulturą Wielkopolski

– wszystkie wycieczki pod opieką merytoryczną przewodników turystycznych

– zakwaterowanie w Domach Wycieczkowych i schroniskach w okolicach Poznania, Biskupina oraz Torunia (pokoje 2 – 6 osobowe)

– zajęcia i gry terenowe, olimpiada obozowa, festiwal piosenki, zajęcia z terenoznawstwa i musztry, mini kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, nauka szyfrów.

Informacje na stronie www.sphl.pl, fb SPHŁ oraz

pod adresem e’meilowym: sphl2@wp.pl

Zaliczkę w wysokości min. 200 zł proszę wpłacić do 10 maja 2017 r.

na nr rach. bankowego: BGŻ BNP PARIBAS 38 2030 0045 1110 0000 0287 0330

Kontakt: Dorota Górska – 512 474 367, Barbara Starczak – 602 351 533

Informacje oraz karty kwalifikacyjne można odebrać przy ul. Polowej 11 a (Biuro Rachunkowe) oraz  w Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej „Domek Pastora”, Krzywe Koło 1.

 Logo na stronę

Comments

There are no comments on this entry.

Add a Comment

*